7 Ekim 2011 Cuma

Utanıyorum Senden

Hiçbir zaman seni başkanım olarak kabul edemedim. Artık iyice nefret eder oldum senden, utancım had safhada. Bugün insanlar diyor ki, hani yıkılmayan son kaleydiniz. Haklılar, yıktın sen Beşiktaşımı, bizim aşık olduğumuz değerleri ezerek bitirdin bizi.

Demirören öğrensin artık bunu, biz Beşiktaş taraftarı farklıyız. Biz şampiyonluk sayımızla, kupalarla övünmeyiz. Bizim için felsefe vardır, şeref, hak, dik duruş vardır. Biz armamızdaki ay yıldız için övünürüz. Hakkı Yeten için, Lefter'in O'nun için söylediği, saygının timsali olan cümle ile övünürüz. Zamanında bu kulubün başkanı bu ülkeyi yöneten adamın eşi, şampiyonluk kutlaması teklifinde bulununca, "Beşiktaş halkın takımıdır, şampiyonluğunu İnönü Stadında taraftarıyla kutlar! dedi. İşte biz bu yüzden Beşiktaşlıyız! Bu takım 4-5 senede bir kere şampiyon olmasına rağmen dünyada parmakla gösterilen bir taraftara sahipse işte bu değerleri sahiplendiği için bu böyle.

Ben istemyorum Quaresma'yı Almeida'yı, Guti'yi. Benim için Beşiktaş Necip çünkü, senin paranla gelen o adamlar biz değil. Necip yerden kayarak top kaptığında heyecanımız, gururumuz tavan yapıyor. Muhammet 80 numaralı formasıyla Gaziantep'de sahaya çıktığında gerçek Beşiktaş taraftarının eli ayağı birbirine dolanıyordu, yıllardır beklediği bu an için.

İstemiyorum seni artık, paranı da seni de istemiyorum. En büyük utancımız oldun sen bizim. Bu takım 8-0 yenildiğinde biz utanmadık ama sen bizi var olduğun her an utandırıyorsun. Bırak Beşiktaşımı bize, git!

1 yorum: